Якщо шукайте постачальника одягу, який пропонує великий асортимент і дозволить зробити максимально вигідне замовлення, то варто відкрити каталог на сайті opt-7km.com, де чоловічий одяг оптом варіативний за моделями, кольорами і розмірами.

 

Чоловічий одяг оптом: в чому переваги інтернет-магазину 7 км

чоловічий одяг оптом Постачальник чоловічого одягу Україна пропонує в своєму асортименті такі моделі для представників сильної статі:

▶▶ светри і реглани;

▶▶ жилетки;

▶▶ куртки і куртки;

▶▶ штани та бриджі;

▶▶ спортивні костюми;

▶▶ футболки і майки.

Оптом чоловічий одяг в такому великому асортименті дозволить підібрати необхідне для свого магазину, незалежно від основної концепції роботи і цільової аудиторії. Оскільки в асортименті представлені різні розміри — від базових до баталів, то це створює ідеальні умови для кожного клієнта, придбати дійсно стильний одяг. Асортимент спрямований на чоловіків, які вважають за краще носити трендовий, але в той же час стильний одяг. Моделі виконані з приємної на дотик тканини, не мають жорстких швів, тому в таких моделях приємно знаходитися тривалий час. В каталозі знайдете моделі кольорів, які найбільше подобаються представникам сильної статі. Чоловічий одяг Одеса 7 км представленао ​​як в базових кольорах — білому, чорному та сірому. Так і пропонує сміливі колірні рішення з принтами і нашивками.

Чоловічий одяг Опт 7 км відмінно поєднується між собою, тим самим дозволяючи клієнтам купувати повноцінні комплекти, а підприємцям підвищувати середній чек.

 

Постачальник чоловічого одягу: як оформити замовлення

Постачальник чоловічого одягу пропонує отримати замовлення такими службами доставки:

Делівері;

Укрпошта і Укрпошта Експрес;

Нова Пошта;

Джастін.

Оформити замовлення можна в Опт 7км чоловічий одяг оптом на сайті або по телефону. Умови оплати також включають банківської переклад, карту і накладений платіж.

Постачальник чоловічого одягу Україна пропонує умови, які переконують, що співпрацювати з Опт 7 км дійсно вигідно. Невисокі ціни пропонуються не за рахунок низької якості моделей. Основна причина — це пряма робота з турецькими фабриками. Якщо необхідний постачальник одягу Туреччина, то однозначно варто звернути увагу на магазин чоловічого одягу оптом 7 км.